KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735047
nr 1273 5047
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Hus i grönska, signerad. Olja på pannå, 27x34 cm
måndag 2 september 2019
kl 19:53:28
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström